Blog Detail

Girne Gece Kulüpleri

05 Şub 19
admin
No Comments

Girne’de gece yaşamı son derece hareketli. Dünyanın bir hayli yerinden turistler Kıbrıs’ın gece yaşamını görmeye geliyor. Birahane, gece kulübü, disko ve kulüp kültürü çok gelişmiştir. Hatta gelen turistin tutkusuna göre şekillenmeye de devam ediyor. Üstelik Kıbrıs’ta gece eğlenmek İstanbul’a göre bakış açısı ucuzdur. Ne kadar pahalı bir yer olarak bilinse de reelinde Kıbrıs, yerli milletine göre pahalı. Başka Bir Deyişle beyaz eşya, mobilya, konut ve araba gibi şeylerin maliyetleri çok yüksek oluyor. Ama turistler için yemek, konaklama ve eğlence fiyatları gayet mantıklı seviyede. Gelin Girne gece kulüpleri gece yaşamı nasıl, hangi gece kulüpleri popüler, maliyetlere de yakından bakmak gerektir.

Gece yaşamı ile şöhret salmış olan Kıbrıs’ta bir hayli gece kulübü bulunuyor. Hafta sonları ve hafta içleri eğlence dur durak öğrenmiyor. Bazı gece kulüpleri girişte fiyat arz ediyor. Bunlara eğlence parası da dahil olabiliyor. Ama genellikle eğlence için ekstra fiyat arz eden yerler oluyor. Şimdi Kıbrıs’ta gece yaşamı nasıl merak edenlerin yakından görebilmesi için Kıbrıs’taki gece kulüplerini listede mevcuttur.

Girne Gece Kulüpleri

-Five Star Gece Kulübü

Gece yaşamı dolu olan Kıbrıs’ta gidebileceğiniz bir öbür gece kulübü Güzelyurt’ta bulunuyor. Cümbüş dolu bir gece geçirmek isterseniz bu kulübü seçim edebilirsiniz. Muhtelif dans gösterileri sürekli olmaktadır.

-Rose Afrodit Gece Kulübü

Başşehir Lefkoşa’da bulunan Rose Afrodit Gece Kulübü, Kıbrıs’ta hizmet veren köklü gece kulüplerinden bir tanesi. Lefkoşa’da çok rakamda gece kulübü bulunuyor. Gece kulübünün dekorasyonunu kesintisiz değiştiriyorlar. Bundan dolayı da kesintisiz başka bir gece kulübüne gitmiş gibi seziyorsunuz. Ayrıca Rose Afrodit Gece Kulübü muhtelif dans gösterileri de yapılıyor.

-Hanedan Gece Kulübü

Kıbrıs gece kulüpleri arasında bulunan bir öbür mekân ise Hanedan Gece Kulübü. Tüm alıcılarına ayrı ayrı özel hizmette bulunuyor. Alıcı memnuniyeti burada her şeyden evvel geliyor. Lefkoşa merkeze takribî 10 km uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca bu mekân öbür yerlerden değişik olarak alıcılarına 24 saat süresince hizmet veriyor.

-Malişka Gece Kulübü

Lefkoşa’da gidebileceğiniz lüks bir gece kulübü olmaktadır. Manişka Gece Kulübü, eğlenceli gösterileriyle 22.00’da hizmet vermeye başlıyor. Bu program ise saatler 00.00 olduğunda bitiyor. Daha sonra ise başlayan ve gece programlarında ise sabah saatlerine kadar ara vermeden devam eder. Manişka Gece Kulübü’nde aynı zamanda gündüz programları da oluyor. Saat 11:00 ve akşam 18: 00 arasında da dilerseniz sabah saatlerinde de eğlenmeye devam edebilirsiniz.

-Venüs Gece Kulübü

Gazi mağusa gece kulüpleri arasında bulunan Venüs Gece Kulübü, Girne gece kulüpleri yaşamını yakından görebileceğiniz bir yer. Gazimağusa’da en popüler olan mekanlardan biri. Cümbüşü bol nitelikli hizmet bulabileceğiniz hoş bir yer. Venüs Gece Kulübü akşam saat 21.00 gibi açılıyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar da cümbüşü devam ediyor. Gece kulübünün bu kadar popüler olmasının sebebi sunduğu hizmetin niteliği. Bunu sizde gittiğiniz zaman çok net bir biçimde kavrıyorsunuz.

-White House Gece Kulübü

Alıcı memnuniyeti ve nitelikli hizmet kavrayışı ile cümbüşlü dakikalar geçirebileceğiniz bir değişik yer ise White House Gece Kulübü. Venüs Gece Kulübü gibi burası da Gazi mağusa da yer alıyor fakat kulüp Mutlu kaya bölgesinde konumlanıyor. White House Gece Kulübü’nün gece gösterileri 21.00-01.00 arasında oluyor. Gösteri bittikten sonra da sabah 09.00’a kadar açıktır. Ayrıca Gazi mağusa’da gece kulübü olarak Casablanca Gece Kulübü, Hasan Baba Gece Kulübü, Gold Gece Kulübü, Antik Gece Kulübü ve Melekler Gece Kulübüne gidebilirsiniz.

Leave A Comment

Çevrimiçi Whatsapp