Blog Detail

Girne night club resimleri

05 Şub 19
admin
No Comments

ğlence denilince akla gelen Kıbrıs, neredeyse ülkemizdeki eğlence ve gece yaşamı anlayışını da geçmiş boyuttadır. Burada eğlencenin sınırları biraz daha üst boyutlara ulaşabiliyor. Özellikle yasal olarak hizmet veren kumarhaneler, dünya genelinde bir üne sahip. Burada adanın hemen hemen her kentinde ilgi çeken gece kulüpleri, Barlar ve Puflar ile karşılaşabilir ve de yasal kumarhanelerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Kıbrıs tatilinizi eğlenceli hale getireceğiniz bir gece için değişik değişik kulüpleri görebilirsiniz. Bu anlamda Girne için plajı ile de şöhretli olan Escape Bach & Disco Club ile başlayabilirsiniz. Sanki şehrin en şanlısı olan bu mekân, gündüz sahip olduğu şöhreti gece de sürdürüyor.

Barcode Disco Club, Lions Garden Disco, Boğaz Bach & Disco ve Club Milenyum da şehirde namlı olan mekânlardan kimileridir. Ek olarak Glasede Open Air Disco da görülmeye değer bir eğlence merkezi olarak tatilcilere önerilebilir. Burada mekân seçeneklerin aynı türden oluşmuyor. Daha geniş bir çeşitlilik görmek mümkündür. Örneğin bir nargile bar olarak tanımlayabileceğimiz Cafe Aranca Bar, oldukça farklı bir eğlence sunuyor. Bunun haricinde beyazperde Nostalji Bar da ilginizi çekebilecek, farklı mekânlardan biridir.  Burada ise genel olarak Konak Lounge veya Coşkuner Beer Gayrden gibi ve son olarak size Lefkoşa için önerebileceğimiz mekânlardandır.

Leave A Comment

Çevrimiçi Whatsapp